E-poe filtrid

Filtrid

Kategooriad

Mine tagasi

Mullafrees Texas CTX2000 4,0Ah 2-e akuga ja kahekohalise kiirlaadijaga

Laoseis: Laost otsas
Tootekood: 90063258

Original price was: 395,49 €.Current price is: 334,49 €.

Hind sisaldab käibemaksu

Laost otsas

Kirjeldus

Võimsus: 650 vatti
Mootori tüüp: Elektriline akuga
Pinge: 20 volti
Töösügavus: 21 cm
Terade kiirus: 180 p/min.
Töölaius: 36 cm
Kokkupandav käepide/lenks: Jah
Terad: 16 tk
Edasikäik: 1
Aku tüüp: liitiumaku
Aku maht: 2,0 / 4,0 Ah
LWA garanteeritud: 93 dB(A)
Transpordiratas: jah (käsitsi juhitav)
Netokaal: 10 kg
Pakendi laius: 41 cm
Pakendi pikkus: 38 cm
Pakendi kõrgus: 61 cm

Tootekirjeldus CTX2000 (20V) 2 aku ja laadijaga
Siinne mudel tarnitakse koos 2-e suure 4,0Ah akuga ja kiire topeltlaadijaga

Kui teil on mullapeenraid, kus pole palju ruumi või kui teil on väike ürdiaed, siis CTX2000 on hea akutoitega mini-aiafrees, mllega saab siseneda hõlpsalt sinna, kus pole palju ruumi ja mis muudab mulla kaevamise tööks lihtsaks. Akutoitel ei pea te juhet lahti rullima ja olema ettevaatlik, et vastu juhet sõita. CTX2000 kuulub TEXASe 20V akudega tööriistade seeriasse, mis sisaldab laias valikus aiamasinaid erinevateks kasutusaladeks ning mida iseloomustab lihtne töö, minimaalne hooldus, väiksem vibratsioon, väga väike kaal ja CO2 emissiooni puudumine töö ajal.

Toote üksikasjad:
CTX2000 on hea mullafrees – seda nimetatakse ka minifreesiks või kultivaatoriks, kuhu sisestad lihtsalt kaks akut ja oledki kiiresti valmis. Oma 10 kg kaaluga on see siiski üks kergemaid masinaid ning seda on lihtne käsitseda ja käsitseda ka siis, kui kätel pole palju jõudu. Väike kaal muudab CTX2000 kasutamise kätele, seljale ja õlgadele lihtsamaks peenarde freesimisel, köögviljaaias või ürdiaias. CTX2000 mootor on 650 W ja akutoitel kultivaator ajab ringi 16 nuga, mis on jagatud neljaks noakomplektiks, mille töösügavus on 21 cm ja töölaius 36 cm. See tähendab, et akutoitel töötava miniaiafreesiga saab katta üsna laia ala, kuid samas on see piisavalt väike, et pääseb kitsastesse kohtadesse ja kaevab hästi maasse, nii et toitained lähevad laiali. CTX2000-l on ergonoomiline käepide, mida on mugav käes hoida ning kui masinat on vaja hoiustada, saab käepideme kompaktsema hoidmise huvides kolmeks osaks jagada. Selle akutoitega minikultivaatori tagaküljel on ka kaks tugiratast, mis muudavad CTX2000 transportimise eriti lihtsaks. Enam pole vaja mulda käsitööriistadega kaevata ja selle asemel saate nautida aiatööd selle vaikse elektrifreesiga, pakkudes samal ajal oma taimedele häid kasvutingimusi.

Aku üksikasjad
Freesi töötamiseks peavad mõlemad akud olema kasutatusel ja laetud. Soovitatav on kasutada 2 tk. 20V 4,0 Ah akud CTX2000 jaoks, mis sõltuvalt maapinna tingimustest annavad umbes 30 minutit tööaega. Võite kasutada kahte erineva võimsusega 20 V akut, näiteks ühte 2,0 Ah ja ühte 4,0 Ah, kuid frees peatub, kui üks saab tühjaks. Frees ei saa töötada, kui üks aku on eemaldatud või on peaaegu tühjaks saanud. Saate kasutada ainult 20 V akusid 20 V akude seeria masinate jaoks. 20V aku seeriasse kuuluvad ka hekilõikurid, kettsaed, lehepuhurid, samblaeemaldajad, muruniidukid jne.

Toode on sh. 2 akut ja laadija
Kultivaatoriga on kaasas 2 eriti võimsat 20V / 4,0 Ah akut ja topeltkiirlaadija (120 min.).

5 head nippi freesimiseks
Muld ei tohi freesimisel olla liiga märg, sest nii moodustuvad ainult suured mullatükid.
Freesi piisavalt, aga mitte liiga palju. Mulla mugulad võiksid olla eelistatavalt pähkli- ja vähemalt hernesuurused, sest siis on muld taimedele sobivalt poorne.
Kuivas ja kõvas pinnases saab freesida, aga ilmselt nõuab see kaks korda mullast läbi sõitmist.
Jälgige ilmateadet, kui on veel pakase väljavaade, siis tuleb freesmiseni oodata.
Kasutage turvavarustust, aiafrees on võimas masin ja õnnetuse korral on kõige parem olla korralikult kaitstud.

Sarnased tooted

Allahindlus
Hekilõikaja Texas HTX2000 2,0Ah akuga ja kiirlaadijaga
Allahindlus
Kõrglõikur Texas PCX2000 2,0Ah akuga ja kiirlaadijaga
Allahindlus
Lehepuhur Texas LBX2000 4,0Ah akuga ja kiirlaadijaga