E-poe filtrid

Filtrid

Kategooriad

Mine tagasi

Kiiver Protos® Integral Forest, visiiriga, oranz-hall

Laoseis: Laost otsas
Tootekood: 204000/63

225,00 

Hind sisaldab käibemaksu

Laost otsas

Kirjeldus

Protos® Integral on täiesti ainulaadne kiivri kontseptsioon, mis tagab maksimaalse ohutuse ja täieliku mugavuse. Paljud intelligentsed detailid võimaldavad turvavahendite kerget käsitsemist ning täiuslikku sobitumist.

Metsandussektor ja selle äärmiselt muutlikud nõuded olid lähtepunktiks Protos® Integral põhimõtte väljatöötamisel. Kuna metsas asuvad oksad, põõsad ja muud esemed jäävad suure tõenäosusega peakaitsekomponentide külge kinni, on Protos® kõik osad, alates visiirist kuni kuulmiskaitseni, integreeritud, mis muudab takerdumise võimatuks.

Vastavalt standardite EN397, EN352-3 ja EN1731 sertifikaadile on Protos® Integral Forest ideaalne valik kõige raskemates rakendustes ja äärmuslikes ilmastikutingimustes, alates niiskest külmast kuni kuiva ning kuuma temperatuurini.

Patenteeritud tugirihmade süsteem tagab väga mugava sobitumise ning ei lase kiivril ka kõrvaklappide passiivses asendis peast kukkuda.

Kiivril asuvad ventilatsiooni avad võimaldavad aktiivset ventilatsiooni, mis hoiab pea soojemates oludes jahedana. Avasid saab sulgeda külmemates ja märgades tingimustes.

Spetsiaalselt kavandatud kärgmustriga visiir võimaldab suuremat vaatevälja ning spetsiaalse katte pealekandmisel voolab visiirilt vihma ja niiskust. Visiir on kaetud pimestamisvastase viimistlusega. Visiiri ülaserval asetsev kummiriba loob kiivri ja visiiri vahele tihendi, et vältida vee voolamist näole.

Protos® lisavarustus (kaelakaitse, turvaprillid, päikeseprillid) on hõlpsasti lisatav.

Kõik tugipadjad on eemaldatavad ja masinpestavad.

Sertifikaat: EN397, EN352-3 ja EN1731

PROTOS kiivrid on parim valik metsamehele, arboristile ning ehitusmehele.

Vaata lisa siit

Sarnased tooted

Allahindlus
Visiir G16 Protos Integral kiivritele, võrk