E-poe filtrid

Filtrid

Kategooriad

Mine tagasi

Palgikoorija “Vuolukalle” Husqvarna, Echo, Jonsered, Dolmar ja Partner saagidele

Laoseis: Laost otsas
Tootekood: E4873

660,84 

Hind sisaldab käibemaksu

Laost otsas

Kirjeldus

Soomes valmistatud palgikoorija. Sobib kõikidele võimsamatele Husqvarna, Jonsered, Partner, Dolmar ja Echo saagidele. Soovitav sae võimsus vähemalt 50 cm3. Kolme teraga.
VuoluKalle on mootorsae juhtplaadi asemele paigaldatud rihmajamiga koorimis- ja nikerdusseade. VuoluKallega koorite palke tõhusalt ja kiiresti ning vormite need soovitud vormi. Uus VuoluKalle on täielikult disainitud ja toodetud Soomes.
Ühilduvateks saagideks on enamik suuri Husqvarna, Jonseredi, Stihli ja Echo saage. VuoluKalle tarnitakse ilma mootorsaeta.
Uuenenud VuoluKalle põhineb 90ndatel turule tulnud mudelil, kuid see on täielikult ümber kujundatud, et see vastaks kaasaegsetele nõuetele ja ohutusteguritele. VuoluKalle on CE-sertifikaadiga ja sobib enamikele vähemalt 50 cm³ professionaalseks kasutamiseks mõeldud kettsaagidele, mille juhtplaat on kinnitatud kahe mutriga ja mille veorattaks on eraldiasetsev (mitte trummli küljes) veotühik.
VuoluKallel on tasane tööpind ja sirged terad. Kaal ilma saeta 4 kg.
HUSQVARNA
Husqvarna/Jonseredi saagide puhul on põhijuhis eemaldada õlipumba kaitsekate ja õlipump saelt. Mõned Husku saed vajavad ka paigalduskomplekti, vt allpool.
55: sobib otse õlipumba kaitsekatte eemaldamisel ja õlipumba eemaldamisel.
353, 346: nõuab rihmarattaga siduri trumli paigaldamist.
357: vajab tõsteseibi.
546: vajab tugihülssi.
JONSERED
2512CS, 2255: nõuab rihmarattaga siduri trumli paigaldamist.
ECHO
501: eemaldage õlipumba rootor ja veenduge, et VuoluKalle rihmaratas saaks kaane all ringi käia.

Sarnased tooted