Uuemad uudised

 • Uued Oregon SpeedCut juhtplaadid ja saeketid

  Oregon täiustas tunduvalt uute saekettide ja juhtplaatide lõikeomadusi ja vastupidavust. Uued väga kerge kaaluga alumiiniumsulamist juhtplaadid SpeedCut (1,3mm) ja ControlCut (1,5mm)

  Loe lisa »

 • Uued MTD ja Cub Cadeti terapukid

  Oktoobrist täienes meie MTD ja Cub Cadeti terapukkide valik. Nüüd olemas kõik põhilise pikkusega MTD terapukid. Võllide pikkused 122 mm, 152 mm, 158 mm, 164 mm.

  Loe lisa »

 • Täiesti uus harvesteri kett OREGON 19HX

  19HX kett on optimeeritud kaasaegsetele suure võimsusega lõikepeadele kiiremaks lõikamiseks. Võrreldes 18HX ketiga on uuel ketil kõrgemad, uue disainiga lõikehambad mis on vastupidavamad ja lõikavad igat tüüpi puitu kiiremini ning ühtlasemalt. Esimesed kasutajad kommenteerivad, et lõike kiiruse vahe vanema mudeliga on märgatav. Ketirulli kood 19HX100R

  Loe lisa »

 • Uus soodne saeketi teritaja Tecomec Jolly EVO

  Tänasest pakub Tecomec väga soodsa hinnaga saeketi terituspinki, millel on kõik profipingi omadused. Pingi hind on vaid 189 eurot. Vaata lisa: http://hortulus.ee/index.php?product_id=2759&group_id=63&page=120&action=show_product_details

  Loe lisa »

 • Uue disainiga V-klingan võsalõikaja terad

  Kas sinu jaoks on probleem, et võsalõikaja teraga heina ja peenikest võsa niites ummistub vahel sae tera ja saag kiilub kinni? Nüüd on selleks lahendus - Rootsis valmistatud V-Klingan terad on disainitud just pikema heina ja peenikese võsa saagimiseks. Terad sobivad muidugi ka jämedama võsa saagimiseks.

  Loe lisa »